T:+355 692797820 & +355 692192963 English  Shqip

Pershkrimi e hotelit Relax

Hotel 16 dhoma, AC, TV, Frigo, ballkon me pamje nga deti, Bar, Restorant,Parking, Wireless, Pishine, akomodim, Muzik, TV, Exchange, Cadra, Ambjente privacie.

Pishina “Santorini Class”

“Hotel Relax”, ka te instaluar pishinen me te madhe ne Dhermi, me dimensione 14x7 m, me thellesi qe fillon nga 1.1 mderi ne 2.40 m,.me nje hapesire te bollshme rezesh diellore, prej mengjesit te hershem dhe deri ne mbremje. Ndersa, per karshi, shpaloset Deti Jon, dhe ishujt e Korfuzit. Uji I pishines, eshte rreptesisht I kontrolluar nga parametrat sanitare dhe klorifikues te normave te Bashkimit Europian.

Parkimi

“Hotel Relax”, ka nje parkim brenda rrethimit te sigurise per 20 autovetura, me ndricim te bollshem dhe hapesira te gjelbert.

Restoranti

Ne restorantin e “Hotel Relax”, do te gjeni specialitete te guzhines tradicionale Mesdhetare, kryesisht guzhina italiane dhe greke. Ne restorantin tone, do te gjeni shumellojshmeri vererash cilesore si dhe peshk te fresket dhe produkte te detit. Mbremjet e kendshme, nen shoqerimin e nje muzike, do te ndjenit kenaqesine dhe njekoheisht edhe freskine e nates, pse jo edhe nga te apasionuarit e internet wirlles.

Hoteli

Natyrisht, te gjitha keto, ju ofrohen me nje sherbim te kulturuar nga stafi yne profesionist, cmime te arsyeshme dhe me nje ambjent krejtesisht larg zhurmave dhe detit te pafund shlodhes. Hotel Relax, ofron gjithashtu festa dhe organizime familjare, koktejle, bankete seminare te ndryshme, etj. Te gjitha dhomat, kane pamje nga deti, me ballkone te bollshme. Ne brendesi te dhomave ofrohen frigorifer 140 liter, Air Conditioner, TV, Uje te bollshem per dush, etj.

© Hotel Relax Dhermi  |  Tel.: 00355 (0) 692797820 |  Email.: hotelrelaxdhermi@gmail.com |  Faqe interneti nga Nipa